Publications Office of the EU
Baugrunderkundung NBS F-MA + BAB PFA 4 Nord - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Baugrunderkundung NBS F-MA + BAB PFA 4 Nord

  • Zveřejněno
    04/07/2025
  • Lhůta
    08/08/2025
  • Otevírání nabídek
    08/08/2025
  • Udělení zakázky
    19/09/2025
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
DB InfraGO AG – Geschäftsbereich Fahrweg (Bukr 16)
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45122000 Průzkum pomocí sond
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
3
Číslo nabídky
25FEI80097
Popis

NBS Frankfurt-Mannheim und Ausbau BAB 67; PFA4 Nord; Baugrunderkundung. Für die seitens der DB InfraGO AG koordinierte Entwurfsplanung der Neubaustrecke Frankfurt-Mannheim sowie dem Ausbau der A67 sind erweiterte Baugrunderkundungsarbeiten im Planungsabschnitt 4 Nord zwischen Gernsheim-Allmendfeld und Bensheim-Langwaden erforderlich. Die geplanten Arbeiten umfassen Kleinrammbohrungen, Drucksondierungen, Rammsondierungen, Kernbohrungen sowie die Errichtung von Grundwassermessstellen. Die Arbeiten finden teilweise auf der BAB 67 sowie Landesstraßen statt und umfassen auch die Verkehrssicherung. Insgesamt ist die Maßnahme in 3 Lose aufgeteilt, wobei Los 1 alle Bohrpunkte im Bereich der bestehenden BAB 67 und L3112, Los 2 alle Bohrpunkte nördlich der L3112 abseits der BAB 67 und Los 3 alle Bohrpunkte südlich der L3112 abseits der BAB 67 umfasst. Das Los 2 umfasst aus kaufmännischen Gründen 2 Teil-LVs.

Metoda podání
Elektronicky:
https://bieterportal.noncd.db.de/evergabe.bieter/api/supplier/external/deeplink/subproject/e4823bcf-55f7-45ee-b8c5-2654b7f9b84f
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://bieterportal.noncd.db.de/evergabe.bieter/api/supplier/external/deeplink/subproject/e4823bcf-55f7-45ee-b8c5-2654b7f9b84f
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
08/08/2025 11:00
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.