Publications Office of the EU
Spojené království/Velká Británie-Edinburgh: Zdravotnické zabezpečení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spojené království/Velká Británie-Edinburgh: Zdravotnické zabezpečení

  • Udělení zakázky
    07/04/2020
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
The Common Services Agency (more commonly known as NHS National Services Scotland) (‘NSS’)
Místo plnění
NUTS code: UKM Scotland
Sídlo kupujícího
NUTS code: UKM Scotland
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
85100000 Zdravotnické zabezpečení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
6,000,000.00 GBP
Číslo nabídky
NSSCOVID-19 -109
Popis

Private healthcare.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
6,000,000.00 GBP
Přidělení zakázky
Úřední název: Spire Healthcare (Edinburgh)
Poštovní adresa: Spire Murrayfield Hospital, 122 Corstorphine Road
Obec: Edinburgh
PSČ: EH12 6UD
Země: GBR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.