Publications Office of the EU
Francie-Tremblay-en-France: Topografické služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Tremblay-en-France: Topografické služby

  • Zveřejněno
    19/03/2020
  • Lhůta
    03/04/2020
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Aéroports de Paris
Místo plnění
NUTS code: FR10 Île de France
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR10 Île de France
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71351810 Topografické služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
2
Číslo nabídky
SPA016399
Popis

Réalisation de prestations topographiques et photogrammétriques sur les Aéroports de Paris — Charles de Gaulle, Paris — Le Bourget, Paris — Orly et les AAG (Aérodromes d'aviation générale).

Metoda podání
Elektronicky:
https://fournisseurs.aeroportsdeparis.fr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.