Publications Office of the EU
Slovinsko-Ljubljana: Skenování - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Slovinsko-Ljubljana: Skenování

  • Zveřejněno
    18/05/2018
  • Lhůta
    21/06/2018
  • Otevírání nabídek
    21/06/2018
  • Udělení zakázky
    26/07/2018
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ministrstvo za okolje in prostor, Geodetska uprava Republike Slovenije
Místo plnění
NUTS code: SI Slovenija
Sídlo kupujícího
NUTS code: SI Slovenija
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79999100 Skenování
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
613,458.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
658,742.88 EUR
Číslo nabídky
43000-8/2018
Popis

Digitalizacija arhiva katastra stavb, dokončanje digitalizacije arhiva zemljiškega katastra in prostorsko umeščanje rastrskih podatkov arhiva državnih prostorskih aktov.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Ministrstvo za okolje in prostor, Geodetska uprava Republike Slovenije
Národní registrační číslo: 2482886000
Poštovní adresa: Zemljemerska ulica 12
Obec: Ljubljana
Kód NUTS: SI
PSČ: 1000
Země: SVN
Hlavní adresa: http://www.gu.gov.si/
Elektronicky:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_javno_narocilo_podrobno.xhtml?zadevaId=665
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
21/06/2018 09:05
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
613,458.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
658,742.88 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Monolit informacijski sistemi d.o.o.
Poštovní adresa: Letališka cesta 33D
Obec: Ljubljana
PSČ: 1000
Země: SVN

Úřední název: Mikrografija trgovina d.o.o.
Poštovní adresa: Foersterjeva ulica 10
Obec: Novo mesto
PSČ: 8000
Země: SVN
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.