Publications Office of the EU
Francie-Lyon: Instalace a montáž zařízení pro osvětlení silnic - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Francie-Lyon: Instalace a montáž zařízení pro osvětlení silnic

  • Zveřejněno
    10/04/2015
  • Lhůta
    18/05/2015
  • Udělení zakázky
    22/06/2015
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
DIR Centre Est SREI de Chambéry
Místo plnění
NUTS code: FRK27 Savoie
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45316110 Instalace a montáž zařízení pro osvětlení silnic
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
779,958.80 EUR
Číslo nabídky
dirce-pt-2015-siaix-eclairage
Popis

Rn 90 — tunnel du Siaix — rénovation de l'éclairage du tube routier.
L'Objet des travaux est le remplacement complet de l'installation d'éclairage en place depuis la mise en service de l'ouvrage (1990). Les travaux seront à réaliser de nuit, sous alternat de circulation.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: DREAL Rhône-Alpes — SAMIF/UMP
Poštovní adresa: 5 place Jules Ferry
Obec: Lyon Cedex 06
PSČ: 69453
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
779,958.80 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: SAS Enfrasys
Poštovní adresa: 482 rue des Mercières
Obec: Rillieux-la-Pape
PSČ: 69140
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.