Publications Office of the EU
Německo-Trevír: Služby související s lesnictvím - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Německo-Trevír: Služby související s lesnictvím

  • Zveřejněno
    19/06/2013
  • Lhůta
    13/08/2013
  • Udělení zakázky
    17/09/2013
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Stadtverwaltung Trier
Místo plnění
NUTS code: DEB21 Trier, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
77230000 Služby související s lesnictvím
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
258,072.09 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Forstliche Bodenschutzkalkung mit Luftfahrzeugen im Stadtwald Trier in den Forstrevieren Ehrang sowie Weisshaus/Pfalzel.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Kód CPV

77230000 - Služby související s lesnictvím

60440000 - Letecké a související služby

60000000 - Přepravní služby (mimo přepravu odpadů)

60400000 - Letecká doprava

Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
258,072.09 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: HeTraLog GmbH
Poštovní adresa: Schmiedestraße 7
Obec: Hemer
PSČ: 58675
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.