Publications Office of the EU
Provoz kolektivních hygienických systémů Saint-Étienne Métropole na území Plaine - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Provoz kolektivních hygienických systémů Saint-Étienne Métropole na území Plaine

  • Zveřejněno
    08/03/2024
  • Lhůta
    16/05/2024
  • Otevírání nabídek
    16/05/2024
  • Udělení zakázky
    04/12/2024
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Saint-Etienne Métropole
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRK25 Loire
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
65120000 Provoz čistíren vody
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
5,569,403.50 EUR
Číslo nabídky
2024-ASRI-0005
Popis

Služby, na které se vztahuje tato smlouva, zahrnují: údržba a monitorování separačních a jednotných stokových sítí a síťového příslušenství, veřejné části připojení k veřejné stokové síti a kolektivních kanalizačních zařízení; údržba a monitorování čistíren odpadních vod a kalů; monitorování a kontrola veškerých vypouštění ze sítí a struktur do přírodního prostředí, vyšetřování anomálií, které by mohly narušit řádné fungování služby, a resorpce těchto situací v mezích stanovených tímto CCP; zneškodňování odpadů a jiných vedlejších produktů a zneškodňování a odstraňování kalů vyrobených v souladu s pravidly; provedení prací účtovaných zhotoviteli tímto C.C.T.P.; řízení vztahů s uživateli služby v mezích stanovených tímto C.C.T.P.; - informace a technickou pomoc pro Společenství, aby mohlo kontrolovat své služby; - mimochodem a v souvislosti s provozováním veřejné kanalizační služby, zajišťování údržby dělících dešťových vod a sítí a síťového příslušenství v mezích stanovených tímto C.C.T.P. Služby jsou regulovány jednotkovými cenami. Společenství se s ohledem na podporu zaměstnanosti a boj proti vyloučení rozhodlo zahrnout do této smlouvy doložku o integraci prostřednictvím hospodářské činnosti. Závazek zhotovitele má za následek několik hodin vkládání pokrývajících celkovou dobu trvání smlouvy, jak je uvedeno v příloze 3 aktu o závazku.

Metoda podání
Elektronicky:
https://loire.marches-publics.info//avis/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=51327
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://loire.marches-publics.info//avis/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=51327
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
16/05/2024 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Valeur technique de l'offre
Váha (procenta, přesně) : 50
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Aspects Transition Ecologique et Solidaire (Tes)
Váha (procenta, přesně) : 5
Kritérium:
Typ: cost
Popis: Prix et aspects financiers
Váha (procenta, přesně) : 45
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
5,569,403.50 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: VEOLIA EAU - COMPAGNIE GENERALE DES EAUX
Poštovní adresa:
Obec: Marseille 16
PSČ: 13016
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.