Publications Office of the EU
ИЗГОТВЯНЕ НА ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ - ФАЗИ "ИДЕЕН ПРОЕКТ" И "ТЕХНИЧЕСКИ ПРОЕКТ" ЗА РЕХАБИЛИТАЦИЯ НА ТОПЛА КУХНЯ И ТРАПЕЗАРИЯ ЗА ПРИВЕЖДАНЕ В СЪОТВЕТСТВИЕ СЪС СТАНДАРТИТЕ, ПРАВИЛНИЦИТЕ ЗА ПРОЕКТИРАНЕ И ИЗПЪЛНЕНИЕ И ДЕЙСТВАЩАТА НОРМАТИВНА УРЕДБА, и УПРАЖНЯВАНЕ НА АВТОРСКИ НАДЗОР - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ИЗГОТВЯНЕ НА ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ - ФАЗИ "ИДЕЕН ПРОЕКТ" И "ТЕХНИЧЕСКИ ПРОЕКТ" ЗА РЕХАБИЛИТАЦИЯ НА ТОПЛА КУХНЯ И ТРАПЕЗАРИЯ ЗА ПРИВЕЖДАНЕ В СЪОТВЕТСТВИЕ СЪС СТАНДАРТИТЕ, ПРАВИЛНИЦИТЕ ЗА ПРОЕКТИРАНЕ И ИЗПЪЛНЕНИЕ И ДЕЙСТВАЩАТА НОРМАТИВНА УРЕДБА, и УПРАЖНЯВАНЕ НА АВТОРСКИ НАДЗОР

  • Udělení zakázky
    02/07/2025
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ - ПРОФ., Д-Р СТОЯН КИРКОВИЧ АД
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: BG344 Стара Загора
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71000000 Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
59,355.00 BGN
Číslo nabídky
480624
Popis

ВЪТРЕШЕН КОНКУРЕНТЕН ИЗБОР СЛЕД СКЛЮЧЕНО РАМКОВО СПОРАЗУМЕНИЕ С ИЗПЪЛНИТЕЛ НА ОБЩЕСТВЕНА ПОРЪЧКА С ПРЕДМЕТ НА РАМКОВОТО СПОРАЗУМЕНИЕ: „ПРЕДОСТАВЯНЕ НА УСЛУГИ ПО СТРОИТЕЛНО ПРОЕКТИРАНЕ НА ОБЕКТИ ЗА НУЖДИТЕ НА УМБАЛ “ПРОФ.Д-Р СТОЯН КИРКОВИЧ“ АД И ИЗВЪРШВАНЕ НА АВТОРСКИ НАДЗОР ПО ВРЕМЕ НА СТРОИТЕЛСТВОТО“ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕТО НА СЛЕДНАТА КОНКРЕТНА УСЛУГА, ПРЕДМЕТ НА ВЪТРЕШНИЯ КОНКУРЕНТЕН ИЗБОР: „ИЗГОТВЯНЕ НА ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ - ФАЗИ "ИДЕЕН ПРОЕКТ" И "ТЕХНИЧЕСКИ ПРОЕКТ" ЗА РЕХАБИЛИТАЦИЯ НА ТОПЛА КУХНЯ И ТРАПЕЗАРИЯ ЗА ПРИВЕЖДАНЕ В СЪОТВЕТСТВИЕ СЪС СТАНДАРТИТЕ, ПРАВИЛНИЦИТЕ ЗА ПРОЕКТИРАНЕ И ИЗПЪЛНЕНИЕ И ДЕЙСТВАЩАТА НОРМАТИВНА УРЕДБА, и УПРАЖНЯВАНЕ НА АВТОРСКИ НАДЗОР» Предмета на поръчката: В поканата и техническата спецификация –Приложение № 1, неразделна част от поканата, е конкретизиран видът на услугите и максималният срок за изпълнение. Изпълнителят се задължава да съдейства на Възложителя в процедури по съгласуване и одобрение на изработените проекти и издаване на разрешение за строеж. Съдействието ще включва представителство на възложителя, комуникация със съгласувателните и одобряващите органи, отнасянето и представянето на проектите пред ограните. В случай на забележки от органите, Изпълнителят се задължава да отстрани посочените нередовности в срок до 14 дни или по-дълъг срок, одобрен и допуснат писмено от Възложителя. Дължимите такси за съгласуване, одобряване на проекта, издаване на разрешения и др. заплащат от Възложителя. Сроковете за изпълнение са следните: изготвяне на инвестиционне проект във фази „Идеен проект“ и „Технически проект“ – изготвен и предаден на възложителя до 60 дни, считано от датата на подписване на договор и получено от изпълнителя възлагателно писмо (считано от по-късната от двете дати). В посочените срокове не се включват сроковете, през които траят процедурите по съгласуване и одобряване на проекта от съответните органи. Място на изпълнение - град Стара Загора, ул. „Генерал Столетов“ № 2. Прогнозна стойност: Максималният разполагаем финансов ресурс за изпълнение на услугата по настоящата покана за участие във вътрешен конкурентен избор е 59 370, 00 лева без ДДС, от които 39 230, 00 лева без ДДС за изготвяне на инвестиционния проект – фаза „Идеен проект“ и фаза „Технически проект“ по съответните проекти: Архитектурна, Конструктивно становище, Технологична, ОВК, Електро - силни токове, ВиК, Електро - слаби токове, ПБЗ, ПБ, ПУСО, КСС и 20 140,00 лева без ДДС за упражняване на авторски надзор, включително и архитектурни, инженерни заснемания и проверка за съответствие, а при необходимост – съгласуване и одобряване на проекта. Приблизителната РЗП н обекта е 900 кв.м. Оферираната от участника цена трябва да включва всички разходи, свързани с качественото изпълнение на услугата в описания вид и обхват в техническата спецификация, в това число стойността на извършване на авторски надзор. Не се предвиждат обособени позиции. Не се допуска представянето на варианти в офертата. Възложителят предвижда възможност за изменение на стойността на конкретния договор, в случай, че се изсква проектиране по други проектни части, невключени в техническата спецификация, като това изменение не може да надхвърля 20 % (двадесет на сто) от стойността за изготвяне на инвестиционния проект в двете фази по съответните проекти части

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
(ТП) Качествен показател - Техническо предложение за изпълнение на поръчката в съответствие с изискванията на Възложителя, заложени в Техническото задание - експертна оценка.
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
59,355.00 BGN
Přidělení zakázky
Úřední název: РИ-СОФ ООД
Poštovní adresa:
Obec: гр. София
PSČ: 1618
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.