Publications Office of the EU
CR-E-36-NI ENGINEERING SERVICES FOR THE OERIFICATION OF THE TECHNICAL AND ECONOMIC FACTIBILITY PROJECT AND THE EXECUTIVE PROJECT FOR CURRENT REGISTRATION WORKS FREE OF THE PO MAGRA ALVE FOR VESSELS OF CLASS VA CEMT FIACENZA TO FOCE MINCIO PART 1 CUP B99J21024840001 (Inženýrské služby CR-E-36-NI pro ověřování projektu technické a hospodářské proveditelnosti a výkonného projektu současných registračních prací, které jsou pro plavidla třídy VA CEMT od PIACENZA až po MINCIO část 1 CUP B99J21024840001 bezplatné). - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

CR-E-36-NI ENGINEERING SERVICES FOR THE OERIFICATION OF THE TECHNICAL AND ECONOMIC FACTIBILITY PROJECT AND THE EXECUTIVE PROJECT FOR CURRENT REGISTRATION WORKS FREE OF THE PO MAGRA ALVE FOR VESSELS OF CLASS VA CEMT FIACENZA TO FOCE MINCIO PART 1 CUP B99J21024840001 (Inženýrské služby CR-E-36-NI pro ověřování projektu technické a hospodářské proveditelnosti a výkonného projektu současných registračních prací, které jsou pro plavidla třídy VA CEMT od PIACENZA až po MINCIO část 1 CUP B99J21024840001 bezplatné).

  • Zveřejněno
    23/10/2025
  • Lhůta
    10/11/2025
  • Otevírání nabídek
    10/11/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
AIPO - GARE E CONTRATTI
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITH52 Parma
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71330000 Různé technické služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
390,540.25 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

CR-E-36-NI ENGINEERING SERVICES FOR THE OERIFICATION OF THE TECHNICAL AND ECONOMIC FACTIBILITY PROJECT AND THE EXECUTIVE PROJECT FOR CURRENT REGISTRATION WORKS FREE OF THE PO MAGRA ALVE FOR VESSELS OF CLASS VA CEMT FIACENZA TO FOCE MINCIO PART 1 CUP B99J21024840001 (Inženýrské služby CR-E-36-NI pro ověřování projektu technické a hospodářské proveditelnosti a výkonného projektu současných registračních prací, které jsou pro plavidla třídy VA CEMT od PIACENZA až po MINCIO část 1 CUP B99J21024840001 bezplatné).

Metoda podání
Elektronicky:
https://agenziapo-appalti.maggiolicloud.it/PortaleAppalti/it/procedure/codice/G02412
Nabídky lze podat
Elektronické podání: povoleno
https://agenziapo-appalti.maggiolicloud.it/PortaleAppalti/it/procedure/codice/G02412
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
10/11/2025 08:30
Kód CPV
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Qualità e Metodologia dell'Attività di Verifica
Váha (procenta, přesně) : 20
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Esperienza e Adeguatezza del Gruppo di Lavoro -Requisiti specifici e CV del personale proposto per la verifica
Váha (procenta, přesně) : 40
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Verifiche BIM/Digitalizzazione
Váha (procenta, přesně) : 10
Kritérium:
Typ: price
Popis: Ribasso su importo a base di gara
Váha (procenta, přesně) : 30
Odhadovaná hodnota
390,540.25 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.