Publications Office of the EU
Rakousko-Linz: Úklidové služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rakousko-Linz: Úklidové služby

  • Zveřejněno
    17/03/2023
  • Lhůta
    27/04/2023
  • Otevírání nabídek
    27/04/2023
  • Udělení zakázky
    15/06/2023
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Land Oberösterreich
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: AT31 Oberösterreich
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90910000 Úklidové služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
844,495.40 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
3
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Durchführung diverser Reinigungstätigkeiten in verschiedenen Gebäuden des Landes Oberösterreich

Metoda podání
Elektronicky:
https://ooe.vergabeportal.at/Detail/146648
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
27/04/2023 12:30
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.