Publications Office of the EU
Španělsko-Madrid: Různé hodnotící a zkušební přístroje - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Madrid: Různé hodnotící a zkušební přístroje

  • Zveřejněno
    02/08/2022
  • Lhůta
    05/09/2022
  • Otevírání nabídek
    19/09/2022
  • Udělení zakázky
    13/10/2022
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Rectorado de la Universidad Autónoma de Madrid
Místo plnění
NUTS code: ES300 Madrid
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES300 Madrid
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
38900000 Různé hodnotící a zkušební přístroje
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
259,895.39 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
259,895.39 EUR
Číslo nabídky
S-31/22
Popis

Suministro, instalación y puesta en funcionamiento de un equipo de alta capacidad y resolución para estudiar las alteraciones patológicas y metabólicas asociadas a la infección de SARS-CoV-2 en modelos preclínicos, consistente en un sistema modular para la caracterización fenotípica de modelos de ratón (jaulas metabólicas).

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Rectorado de la Universidad Autónoma de Madrid
Národní registrační číslo: Q2818013A
Poštovní adresa: C/ Einstein, 3
Obec: Madrid
Kód NUTS: ES300
PSČ: 28049
Země: ESP
Kontaktní osoba: Rectorado de la Universidad Autónoma de Madrid
Hlavní adresa: http://www.uam.es
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
19/09/2022 10:02
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
259,895.39 EUR
Konečná hodnota zakázky
259,895.39 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: CIBERTEC, S.A.
Poštovní adresa:
Obec: Madrid
PSČ:
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.