Publications Office of the EU
REZ NRW 45TC JC Gelsenkirchen - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

REZ NRW 45TC JC Gelsenkirchen

  • Zveřejněno
    29/10/2025
  • Lhůta
    26/11/2025
  • Udělení zakázky
    10/02/2026
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Bundesagentur für Arbeit, Regionales Einkaufszentrum NRW
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
80400000 Vzdělávání dospělých a jiné vzdělávání
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
-1.00 EUR
Číslo nabídky
301-25-45TC-50188
Popis

Koncepce a realizace opatření pro aktivaci a profesní integraci - individuální talentové centrum - podle § 16 odst. 1 SGB II ve spojení s § 45 odst. 1 SGB III pro přibližně 1 000 účastníků JC Gelsenkirchen v okrese REZ NRW

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=812576
Nabídky lze podat
Elektronické podání: povoleno
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=812576
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Není k dispozici
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
-1.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: BBZ Training GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Bonn
PSČ: 53225
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.