Publications Office of the EU
Španělsko-Madrid: Součásti letadel - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Madrid: Součásti letadel

  • Zveřejněno
    18/04/2019
  • Lhůta
    20/05/2019
  • Udělení zakázky
    19/07/2019
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Dirección de Adquisiciones del Mando de Apoyo Logístico del Ejército del Aire
Místo plnění
NUTS code: ES618 Sevilla
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34731000 Součásti letadel
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
250,000.00 EUR
Číslo nabídky
4023019001700
Popis

20192057 Repuestos de hélice para el CL-215 (UD.13) y CL-415 (UD.14).

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Dirección de Adquisiciones del Mando de Apoyo Logístico del Ejército del Aire
Poštovní adresa: C/ Romero Robledo, 8
Obec: Madrid
PSČ: 28071
Země: ESP
Nabídky lze podat
Not specified
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
250,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: GECI Española, S. A.
Poštovní adresa:
Obec:
PSČ:
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.