Publications Office of the EU
Dodávka ortopedických implantátů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Dodávka ortopedických implantátů

  • Zveřejněno
    28/05/2024
  • Lhůta
    28/06/2024
  • Otevírání nabídek
    28/06/2024
  • Udělení zakázky
    28/11/2024
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Mazowiecki Szpital Specjalistyczny Sp. z o. o.
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL921 Radomski
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33183100 Ortopedické implantáty
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
5,845,597.00 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
10
Číslo nabídky
DZP.341.31.2024
Popis

Předmětem smlouvy je dodávka ortopedických implantátů pro Mazovskou specializovanou nemocnici Sp. z o.o. v Radomě. Objednávka se skládá z 10 částí. Podrobný popis předmětu smlouvy je připojen jako příloha č. 1 k návrhu ustanovení smlouvy. Dodavatel bude povinen plnit smlouvu za podmínek obsažených v návrhu ustanovení smlouvy o veřejné zakázce, které budou začleněny do obsahu této smlouvy a jsou uvedeny v příloze 2 DOO.

Metoda podání
Elektronicky:
https://mss.ezamawiajacy.pl/pn/mss/demand/155090/notice/public/details
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://mss.ezamawiajacy.pl/pn/mss/demand/155090/notice/public/details
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
28/06/2024 10:30
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.