Publications Office of the EU
Španělsko-Vitoria-Gasteiz: Opravy a údržba ústředního topení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Vitoria-Gasteiz: Opravy a údržba ústředního topení

  • Zveřejněno
    22/11/2022
  • Lhůta
    09/01/2023
  • Otevírání nabídek
    10/01/2023
  • Udělení zakázky
    06/07/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
ALOKABIDE - Sociedad de Alquiler S.A. - ALOKABIDE - Sociedad de Alquiler S.A.
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES21 País Vasco
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50720000 Opravy a údržba ústředního topení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
3,177,779.65 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
170,027.45 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
7
Číslo nabídky
CON-2022-SE-0043
Popis

Servicio de mantenimiento de salas de calderas centralizadas de las promociones gestionadas por Alokabide

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: ALOKABIDE - Sociedad de Alquiler S.A. - ALOKABIDE - Sociedad de Alquiler S.A.
Národní registrační číslo: A01300706
Poštovní adresa: Portal de Gamarra, 1A - 2ª planta (Edificio el Boulevard)01013 Vitoria-Gasteiz(Araba/Álava)
Obec: Vitoria-Gasteiz
Kód NUTS: ES21
PSČ: 01013
Země: ESP
Kontaktní osoba: Att/ Iñigo Aberasturi
Hlavní adresa: http://www.alokabide.euskadi.eus
Elektronicky:
https://www.contratacion.euskadi.eus/KPELicitacion
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
10/01/2023 13:00
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.