Publications Office of the EU
Francie-Lille: Sdružené podnikatelské pojištění - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Francie-Lille: Sdružené podnikatelské pojištění

  • Udělení zakázky
    19/06/2019
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
CROUS de Lille
Místo plnění
NUTS code: FRE11 Nord
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRE1 Nord-Pas de Calais
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66513200 Sdružené podnikatelské pojištění
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
47,320.42 EUR
Číslo nabídky
19.M du 25/04/2019
Popis

Prestation d'assurance dommages ouvrage dans le cadre des travaux de réhabilitation des bâtiments K et N de la résidence universitaire Bachelard.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
47,320.42 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: CWP assurances
Poštovní adresa: 4 rue Casimir Fournier
Obec: Le Quesnoy
PSČ: 59530
Země: FRA

Úřední název: MMA IARD
Poštovní adresa: 14 boulevard Marie et Alexandre Oyon
Obec: Le Mans Cedex 9
PSČ: 72030
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.