Publications Office of the EU
Itálie-Cesenatico: Stavební úklid - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itálie-Cesenatico: Stavební úklid

  • Zveřejněno
    25/03/2019
  • Lhůta
    29/04/2019
  • Otevírání nabídek
    30/04/2019
  • Udělení zakázky
    04/06/2019
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Cesenatico servizi S.r.l.
Místo plnění
NUTS code: ITH58 Forlì-Cesena
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITH58 Forlì-Cesena
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90911200 Stavební úklid
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
725,797.76 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
296,613.15 EUR
Číslo nabídky
2019-041120
Popis

Il servizio ha per oggetto la pulizia edifici comunali facenti parte del patrimonio immobiliare in gestione a Cesenatico Servizi S.r.l. come specificato nei documenti allegati alla gara. Durata del contratto 30 mesi. La stazione appaltante si riserva la facoltà di esercitare l'opzione di rinnovo per una durata massima di 2 anni, l'opzione della proroga tecnica per 6 mesi.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Cesenatico Servizi S.r.l.
Poštovní adresa: Via Magellano 8
Obec: Cesenatico
Kód NUTS: ITH58
PSČ: 47042
Země: ITA
Kontaktní osoba: Ing. Debora Guidi
Hlavní adresa: http://www.cesenaticoservizi.it/
Elektronicky:
http://www.cesenaticoservizi.it/societa-trasparente/bandi-di-gara-e-contratti/bandi/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
30/04/2019 09:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
725,797.76 EUR
Konečná hodnota zakázky
296,613.15 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Cristoforo società cooperativa sociale onlus
Poštovní adresa: Via Lisbona 23
Obec: Pontassieve
PSČ: 50065
Země: ITA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.