Publications Office of the EU
Francie-Châlons-en-Champagne: Opravy a údržba ústředního topení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Châlons-en-Champagne: Opravy a údržba ústředního topení

  • Zveřejněno
    12/04/2021
  • Lhůta
    18/05/2021
  • Otevírání nabídek
    18/05/2021
  • Udělení zakázky
    16/06/2021
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Département de la Marne
Místo plnění
NUTS code: FRF23 Marne
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRF23 Marne
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50720000 Opravy a údržba ústředního topení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
282,589.96 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
3
Číslo nabídky
CHAUFFAGE-DEP-51
Popis

Marché de conduite, d'exploitation et de maintenance chauffage ventilation climatisation des bâtiments départementaux.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Département de la Marne
Poštovní adresa: 2 bis rue de Jessaint, CS 30454
Obec: Châlons-en-Champagne Cedex
Kód NUTS: FRF23
PSČ: 51038
Země: FRA
Hlavní adresa: http://www.marne.fr
Elektronicky:
http://www.xmarches.fr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
18/05/2021 14:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.