Publications Office of the EU
Řecko-Heraklion: Paliva - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Řecko-Heraklion: Paliva

  • Zveřejněno
    20/09/2019
  • Lhůta
    30/10/2019
  • Otevírání nabídek
    05/11/2019
  • Udělení zakázky
    07/02/2022
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Místo plnění
NUTS code: EL43 Κρήτη
Sídlo kupujícího
NUTS code: EL431 Ηράκλειο
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09100000 Paliva
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,882,580.65 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,882,580.65 EUR
Číslo nabídky
1/19
Popis

ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΣΥΜΒΑΣΗΣ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΓΝΗ

Metoda podání
Elektronicky:
www.promitheus.gov.gr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
05/11/2019 11:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
2,882,580.65 EUR
Konečná hodnota zakázky
2,882,580.65 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Μαυράκης Χαράλαμπος και ΣΙΑ Ο.Ε.
Poštovní adresa: Μ. Κατράκη, Φοινικιά
Obec: Ηράκλειο Κρήτης
PSČ: 715 00
Země: GRC

Úřední název: ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ & ΣΙΑ Ο.Ε.
Poštovní adresa: Μ. ΚΑΤΡΑΚΗ ΦΟΙΝΙΚΙΑ
Obec: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
PSČ: 71500
Země: GRC
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.