Publications Office of the EU
Portugalsko-Lisabon: Různé balíky programů a počítačové systémy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalsko-Lisabon: Různé balíky programů a počítačové systémy

  • Zveřejněno
    12/11/2021
  • Lhůta
    15/12/2021
  • Otevírání nabídek
    16/12/2021
  • Udělení zakázky
    30/12/2021
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
EMEL - Empresa Municipal de Mobilidade e Estacionamento de Lisboa, E. M., S. A.
Místo plnění
NUTS code: PT1 Continente
Sídlo kupujícího
NUTS code: PT Portugal
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
48900000 Různé balíky programů a počítačové systémy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
404,035.12 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
403,924.32 EUR
Číslo nabídky
CPI 43/21
Popis

Licenciamento Microsoft, em regime Enterprise Agreement

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: EMEL - Empresa Municipal de Mobilidade e Estacionamento de Lisboa, E. M., S. A.
Národní registrační číslo: 503311332
Poštovní adresa: Alameda das Linhas de Torres 198 200
Obec: Lisboa
Kód NUTS: PT
PSČ: 1750 150
Země: PRT
Hlavní adresa: www.emel.pt
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
16/12/2021 09:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
404,035.12 EUR
Konečná hodnota zakázky
403,924.32 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: CLARANET II SOLUTIONS, S.A.
Poštovní adresa: Rua António Nicolau D'Almeida, n.º 45 - 4
Obec: Porto
PSČ: 4100-320
Země: PRT
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.