Publications Office of the EU
Francie-Orléans: Výstavba administrativních budov - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Orléans: Výstavba administrativních budov

  • Zveřejněno
    21/01/2022
  • Lhůta
    21/02/2022
  • Udělení zakázky
    30/11/2022
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
département du Loiret
Místo plnění
NUTS code: FRB06 Loiret
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRB06 Loiret
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45213150 Výstavba administrativních budov
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
15,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
18,437,872.00 EUR
Číslo nabídky
Osao Vve
Popis

la consultation porte sur la passation d'un Marché public global de performance incluant laconception, la réalisation et la maintenance.L'opération comporte la création d'un ouvrage neuf dédié aux services des solidarités ainsi que la réhabilitation de l'immeuble " le Loiret " situé à Orléans. La maintenance/ger pour le bâtiment neuf est prévue pour 10 ans

Metoda podání
Elektronicky:
http://www.marches-publics.loiret.com
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
15,000,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
18,437,872.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: sogea Centre
Poštovní adresa: 479, rue des Sables de Sary
Obec: Saran
PSČ: 45774
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.