Publications Office of the EU
Německo-Halle (Saale): Instalace a montáž příček - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Halle (Saale): Instalace a montáž příček

  • Zveřejněno
    09/02/2022
  • Lhůta
    11/03/2022
  • Otevírání nabídek
    11/03/2022
  • Udělení zakázky
    12/04/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Stadt Halle (Saale), Fachbereich Recht, Team Vergabe Bauleistungen/Bauplanungen
Místo plnění
NUTS code: DEE02 Halle (Saale), Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEE02 Halle (Saale), Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45421141 Instalace a montáž příček
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
37,549.00 EUR
Číslo nabídky
FB 24-B-2022-017
Popis

Los 319 Mobile Trennwände

Metoda podání
Elektronicky:
https://ausschreibung.halle.de/NetServer/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
11/03/2022 09:00
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
37,549.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: DORMA Hüppe Raumtrennsysteme GmbH + Co. KG
Poštovní adresa: Industriestraße 5
Obec: Westerstede-Ocholt
PSČ: 26655
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.