Publications Office of the EU
Polsko-Toruń: Laboratorní činidla - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Toruń: Laboratorní činidla

  • Zveřejněno
    03/11/2020
  • Lhůta
    04/12/2020
  • Otevírání nabídek
    04/12/2020
  • Udělení zakázky
    27/01/2021
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Rydygiera w Toruniu
Místo plnění
NUTS code: PL Polska
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL Polska
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33696500 Laboratorní činidla
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,250,000.00 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
6,431,256.00 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
5
Číslo nabídky
W.Sz.Z: TZ-280-126/20
Popis

1. Przedmiotem zamówienia jest:
— zadanie nr 1 – dostawa odczynników i materiałów eksploatacyjnych do badań biochemicznych wraz z dzierżawą analizatorów,
— zadanie nr 2 – dostawa odczynników i materiałów eksploatacyjnych do badań immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatorów,
— zadanie nr 3 – dostawa odczynników i materiałów eksploatacyjnych do wykonywania badań immunodiagnostycznych metodami Elisa i Immuno-Blot oraz immunofluorescencji pośredniej (IF) wraz z dzierżawą analizatorów, mikroskopu fluorescencyjnego i wymaganego sprzętu,
— zadanie nr 4 – dostawa odczynników i materiałów eksploatacyjnych do wykonywania badań wirusologicznych i immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatora,
— zadanie nr 5 – dostawa odczynników do testów screeningowych.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Rydygiera w Toruniu
Poštovní adresa: ul. Świętego Józefa 53–59
Obec: Toruń
Kód NUTS: PL
PSČ: 87-100
Země: POL
Kontaktní osoba: Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia
Hlavní adresa: www.platformazakupowa.pl/wszz_torun
Elektronicky:
www.platformazakupowa.pl/wszz_torun
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
04/12/2020 10:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.