Publications Office of the EU
Akční služby 2026 - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Akční služby 2026

  • Zveřejněno
    23/04/2026
  • Lhůta
    22/05/2026
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Försvarsmakten
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: SE110 Stockholms län
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
63730000 Pomocné služby pro leteckou dopravu
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
20,000,000.00 SEK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Švédské ozbrojené síly Vás vyzývají k podání nabídky, jak je popsáno níže. Zakázka se týká služeb pozemního odbavení, tj. všech služeb poskytovaných na zemi, aby letadlo bezpečně a účinně přistálo, otočilo se a znovu odletělo. Švédské ozbrojené síly mají v úmyslu podepsat dohody s několika dodavateli. Otázky a odpovědi probíhají na e-call a poslední den pro otázky je 11/5. Otázky budou zodpovězeny do 5/15.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.e-avrop.com/mil/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=125340
Nabídky lze podat
Elektronické podání: povoleno
https://www.e-avrop.com/mil/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=125340
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Není k dispozici
Odhadovaná hodnota
20,000,000.00 SEK
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.