Publications Office of the EU
Polsko-Krakov: Počítače - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Krakov: Počítače

  • Zveřejněno
    03/10/2023
  • Lhůta
    30/10/2023
  • Otevírání nabídek
    30/10/2023
  • Udělení zakázky
    21/11/2023
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Akademia Górniczo - Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Místo plnění
NUTS code: PL Polska
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
30200000 Počítače
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,710,136.50 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
4
Číslo nabídky
KC-zp.272-558/2
Popis

dostawa komputerów przenośnych dla Jednostek AGH - KC-zp.272-558/23

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Akademia Górniczo - Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Poštovní adresa: Al. Mickiewicza 30, 30-059 Kraków
Obec: Kraków
Kód NUTS: PL213
PSČ: 30-059
Země: POL
Kontaktní osoba: Sylwia Lempart
Hlavní adresa: www.dzp.agh.edu.pl
Elektronicky:
https://e-propublico.pl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
30/10/2023 10:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.