Publications Office of the EU
Španělsko-Gáldar: Generátory poháněné energií větru - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Gáldar: Generátory poháněné energií větru

  • Zveřejněno
    07/09/2018
  • Lhůta
    17/09/2018
  • Otevírání nabídek
    24/09/2018
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Pleno del Ayuntamiento de Gáldar
Místo plnění
NUTS code: ES705 Gran Canaria
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES705 Gran Canaria
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
31121300 Generátory poháněné energií větru
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,927,405.90 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
11037/2018
Popis

Suministro, instalación, puesta en marcha y mantenimiento durante el plazo de garantía de dos aerogeneradores y las infraestructuras complementarias para parque eólico de 1,6 MW de potencia nominal.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Pleno del Ayuntamiento de Gáldar
Národní registrační číslo: P3500900J
Poštovní adresa: C/ Capitán Quesada, 29
Obec: Gáldar
Kód NUTS: ES705
PSČ: 35460
Země: ESP
Kontaktní osoba: Pleno del Ayuntamiento de Gáldar
Hlavní adresa: http://www.galdar.es
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
24/09/2018 12:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
2,927,405.90 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.