Publications Office of the EU
Španělsko-Barcelona: Datové služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Barcelona: Datové služby

  • Zveřejněno
    22/02/2017
  • Lhůta
    28/03/2017
  • Zrušeno
    20/05/2017
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Servei Català de Trànsit
Místo plnění
NUTS code: ES España
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES51 Cataluña
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72300000 Datové služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,028,070.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
SCT-2016-310
Popis

Servicios auxiliares de gestión de cobro en el extranjero de sanciones impuestas en materia de tráfico a titulares y conductores con domicilio fuera de España.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Servei Català de Trànsit
Poštovní adresa: c/ Diputació, 355
Obec: Barcelona
Kód NUTS: ES51
PSČ: 08009
Země: ESP
Kontaktní osoba: Servicio de Contratación y Gestión Económica
Hlavní adresa: http://www.gencat.cat/transit/index_contractant.htm
Elektronicky:
http://www.gencat.cat/transit/index_contractant.htm
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
03/04/2017 13:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,028,070.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.