Publications Office of the EU
Elektrotechnické a telekomunikační inženýrské práce - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Elektrotechnické a telekomunikační inženýrské práce

  • Zveřejněno
    06/12/2023
  • Lhůta
    31/01/2024
  • Otevírání nabídek
    31/01/2024
  • Udělení zakázky
    08/05/2024
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Berufsschulverband Straubing-Bogen
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE223 Straubing, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45311200 Instalace a montáž elektrických zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
809,370.25 EUR
Číslo nabídky
H23-0202-1-810
Popis

V rámci celkové rekonstrukce bude celá elektroinstalace přestavěna z trafostanice. Očekávají se přibližně tyto hmotnosti: cca 10 000 m kabel ELT, cca 8 000 m kabel NT, cca 300 svítidel, cca 50 detektorů kouře, cca 10 000 m kabel NT

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.meinauftrag.rib.de
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.meinauftrag.rib.de
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
31/01/2024 10:30
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis:
Váha (procenta, přesně) :
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
809,370.25 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Hörtensteiner Elektro GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Straubing
PSČ: 94315
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.