Publications Office of the EU
Hospodaření v lesích a obhospodařování lesů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Hospodaření v lesích a obhospodařování lesů

  • Zveřejněno
    12/06/2026
  • Lhůta
    27/08/2026
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Fastighets- och gatukontoret (FGK)
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: SE224 Skåne län
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
77231000 Služby lesní správy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
12,000,000.00 SEK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
TN-2025-1901
Popis

Zadání zahrnuje plánování, správu a řízení lesních hospodářství obce Malmö v souladu se stávajícím lesním hospodářským plánem. Vlastnosti lesů jsou geograficky rozptýleny v řadě obcí Skåne.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.kommersannons.se/malmo/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=62991
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.kommersannons.se/malmo/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=62991
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis:
Váha (procenta, přesně) :
Odhadovaná hodnota
12,000,000.00 SEK
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.