Publications Office of the EU
Německo-Altenkirchen: Instalace a montáž vestavěného nábytku - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Altenkirchen: Instalace a montáž vestavěného nábytku

  • Zveřejněno
    17/05/2022
  • Lhůta
    22/06/2022
  • Otevírání nabídek
    22/06/2022
  • Udělení zakázky
    28/07/2022
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Kreisverwaltung Altenkirchen
Místo plnění
NUTS code: DEB13 Altenkirchen (Westerwald)
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEB13 Altenkirchen (Westerwald)
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45421153 Instalace a montáž vestavěného nábytku
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
0.01 EUR
Číslo nabídky
K-AK-GM-2022-0020
Popis

Die Leistung der vorliegenden Ausschreibung umfasst den Einbau von Labormöbeln in den naturwissenschaftliche Fachräumen.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Kreisverwaltung Altenkirchen
Poštovní adresa: Parkstrasse 1
Obec: Altenkirchen
Kód NUTS: DEB13
PSČ: 57610
Země: DEU
Hlavní adresa: www.kreis-altenkirchen.de
Elektronicky:
https://www.deutsches-ausschreibungsblatt.de/VN/K-AK-GM-2022-0020
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
22/06/2022 10:00
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
0.01 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Hohenloher Spezialmöbelwerk Schaffitzel GmbH + Co. KG
Poštovní adresa: Brechdarrweg 22
Obec: Öhringen
PSČ: 74613
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.