Publications Office of the EU
Slovinsko-Ljubljana: Bezpečnostní, hasičské, policejní a ochranné vybavení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovinsko-Ljubljana: Bezpečnostní, hasičské, policejní a ochranné vybavení

  • Udělení zakázky
    05/04/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
MINISTRSTVO ZA OBRAMBO
Místo plnění
NUTS code: SI Slovenija
Sídlo kupujícího
NUTS code: SI Slovenija
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
Několik hlavních kódů CPV
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
714,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,276,500.00 EUR
Číslo nabídky
MORS 89/2022-ON-PSPb, 430-117/2022
Popis

Eksploziv PG3, 5.000 kos

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
714,000.00
Konečná hodnota zakázky
1,276,500.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: PANNA PLUS d.o.o.
Poštovní adresa: Podjunska ulica 13
Obec: Ljubljana
PSČ: 1000
Země: SVN
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.