Publications Office of the EU
Itálie-Benátky: Čištění dopravních zařízení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itálie-Benátky: Čištění dopravních zařízení

  • Zveřejněno
    07/06/2019
  • Lhůta
    08/07/2019
  • Otevírání nabídek
    10/07/2019
  • Udělení zakázky
    16/12/2019
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Veritas SpA
Místo plnění
NUTS code: ITH35 Venezia
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITH35 Venezia
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90917000 Čištění dopravních zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
5,364,911.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
4,898,669.82 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Servizio di lavaggio mezzi ed attrezzature

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Veritas S.p.A.
Poštovní adresa: Santa Croce 489
Obec: Venezia
Kód NUTS: ITH35
PSČ: 30135
Země: ITA
Hlavní adresa: https://www.gruppoveritas.it
Elektronicky:
https://www.gruppoveritas.it
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
10/07/2019 09:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
5,364,911.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
4,898,669.82 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Sandonauto srl
Poštovní adresa:
Obec: San Dona' di Piave (VE)
PSČ:
Země: ITA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.