Publications Office of the EU
Německo-Bad Langensalza: Strážní služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Bad Langensalza: Strážní služby

  • Zveřejněno
    26/07/2021
  • Lhůta
    26/08/2021
  • Udělení zakázky
    08/11/2021
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Hufeland Klinikum GmbH
Místo plnění
NUTS code: DEG09 Unstrut-Hainich-Kreis
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEG09 Unstrut-Hainich-Kreis
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79713000 Strážní služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
400,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
404,970.56 EUR
Číslo nabídky
SD 03_2021
Popis

Gegenstand dieser Rahmenvereinbarung ist die die Erbringung von Sicherheitsdienstleistungen (Wachdienst, Service- und Sicherheitsdienst, Revierstreifendienst, Personenschutz) für den öffentlichen Auftraggeber

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Hufeland Klinikum GmbH
Poštovní adresa: Rudolph-Weiss-Straße 1-5
Obec: Bad Langensalza
Kód NUTS: DEG09
PSČ: 99947
Země: DEU
Kontaktní osoba: Frau Antje Jäger
Hlavní adresa: www.hufeland.de
Elektronicky:
https://www.subreport.de/E34964941
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Not applicable
Odhadovaná hodnota
400,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
404,970.56 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: DWS Service GmbH
Poštovní adresa: Hospitalstraße 3
Obec: Heilbad Heiligenstadt
PSČ: 37308
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.