Publications Office of the EU
Polsko-Szczyrk: Elektrická energie - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Szczyrk: Elektrická energie

  • Zveřejněno
    03/01/2022
  • Lhůta
    31/01/2022
  • Otevírání nabídek
    31/01/2022
  • Udělení zakázky
    15/02/2022
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku
Místo plnění
NUTS code: PL225 Bielski
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL225 Bielski
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09310000 Elektrická energie
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,656,000.00 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,802,080.00 PLN
Číslo nabídky
DZP/Sz/29/2021
Popis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w ilości 3320 MWh do nieruchomości
pozostających w zasobach COS-OPO Szczyrk.

Metoda podání
Elektronicky:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
31/01/2022 10:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
2,656,000.00 PLN
Konečná hodnota zakázky
2,802,080.00 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: XOOG ENERGY SP. Z O.O.
Poštovní adresa: ul. Wróbla 24/1
Obec: Warszawa
PSČ: 02-736
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.