Publications Office of the EU
31/PN/2025 - Dostawa sond i prowadników wraz z dzierżawą systemu do ultrasonografii wewnątrznaczyniowej z pomiarem FFR oraz dostawa mikrocewników wraz z dzierżawą do konsoli do pomiaru FFR dla UCK - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

31/PN/2025 - Dostawa sond i prowadników wraz z dzierżawą systemu do ultrasonografii wewnątrznaczyniowej z pomiarem FFR oraz dostawa mikrocewników wraz z dzierżawą do konsoli do pomiaru FFR dla UCK

  • Zveřejněno
    20/03/2025
  • Lhůta
    25/03/2025
  • Otevírání nabídek
    25/03/2025
  • Udělení zakázky
    06/05/2025
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL633 Trójmiejski
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33111710 Angiografické doplňky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,579,924.00 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
31/PN/2025 - Dostawa sond i prowadników wraz z dzierżawą systemu do ultrasonografii wewnątrznaczyniowej z pomiarem FFR oraz dostawa mikrocewników wraz z dzierżawą do konsoli do pomiaru FFR dla UCK
Popis

1. Przedmiotem zamówienia jest: a. Dostawa sond i prowadników oraz mikrocewników, w asortymencie oraz wymaganiach określonych w Załączniku nr 3 do SWZ; b. Dzierżawa systemu do ultrasonografii wewnątrznaczyniowej z pomiarem FFR oraz dzierżawa do konsoli do pomiaru FFR zgodnie z opisem zawartym w Załączniku nr 4a i 4b do SWZ. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze pakiety ustalone poniżej: • Pakiet 1 (zgodnie z Załącznikiem nr 3 do SWZ) wraz z dzierżawą systemu do ultrasonogrfii wewnątrznaczyniowej z pomiarem FFR (zgodnie z Załącznikiem nr 4a do SWZ); • Pakiet 2 (zgodnie z Załącznikiem nr 3 do SWZ) wraz z dzierżawą konsoli do pomiaru FFR (zgodnie z Załącznikiem nr 4b do SWZ). Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub obie części.

Metoda podání
Elektronicky:
https://portal.smartpzp.pl/uck.gdansk/public/postepowanie?postepowanie=78505990
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://portal.smartpzp.pl/uck.gdansk/public/postepowanie?postepowanie=78505990
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
25/03/2025 10:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.