Publications Office of the EU
Sběr a přeprava odpadu z míst pro předávání tříděného sběru a velkokapacitního odpadu z domácností nacházejících se v obci Veliko Tarnovo - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Sběr a přeprava odpadu z míst pro předávání tříděného sběru a velkokapacitního odpadu z domácností nacházejících se v obci Veliko Tarnovo

  • Zveřejněno
    18/06/2025
  • Lhůta
    02/07/2025
  • Otevírání nabídek
    03/07/2025
  • Udělení zakázky
    08/04/2026
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
ОБЩИНА ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: BG321 Велико Търново
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90511000 Sběr odpadu
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
759,690.00 BGN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
500511
Popis

Služba sběru a přepravy odpadu z míst pro předávání tříděného sběru a velkokapacitního odpadu z domácností nacházejících se v obci Veliko Tarnovo zahrnuje tyto činnosti: umísťování kontejnerů na odpad na místa pro předávání tříděného a velkokapacitního domovního odpadu. přeprava odpadů do regionálního systému nakládání s odpady (RWMS) ve vesnici Sheremetya. Druhy odpadu, na které se vztahuje smlouva, jež má být sebrána a přepravena, jsou: - velkoplošný domovní odpad - skříně, kuchyňský a domácí nábytek, postele, matrace a další velkokapacitní a hmotnostní domovní odpad; dřevní odpad; stavební odpad; odpad z papírových, plastových a kovových obalů. Harmonogram provádění: Kontejnery pro tříděný sběr a velkokapacitní odpad se obsluhují takto: - lokalita Veliko Tarnovo, № 9B Dalga Laka Str. - v případě potřeby, ale ne více než 35 kurzů týdně; - Resen site - jednou týdně, ale ne více než 5 kurzů týdně; - Místo Kilifarevo (po zadání zakázky podle článku 2a smlouvy) - jednou týdně, ale ne více než 5 kurzů týdně. V případě potřeby lze provést aktualizaci četnosti přepravy.

Metoda podání
Elektronicky:
https://app.eop.bg/today/500511
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://app.eop.bg/today/500511
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
03/07/2025 13:00
Způsob zadání zakázky
„НАЙ-НИСКА ЦЕНА“ съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП
Odhadovaná hodnota
759,690.00 BGN
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: НСУ ГРУП ЕООД
Poštovní adresa:
Obec: гр. Велико Търново
PSČ: 5000
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.