Publications Office of the EU
1-W-28963-23 Bouw- en woonrijp maken gemeentelijk terrein Melanchtonweg 125 - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

1-W-28963-23 Bouw- en woonrijp maken gemeentelijk terrein Melanchtonweg 125

  • Zveřejněno
    28/03/2025
  • Lhůta
    26/05/2025
  • Otevírání nabídek
    26/05/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Gemeente Rotterdam
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: NL33C Groot-Rijnmond
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45100000 Práce spojené s přípravou staveniště
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
6,625,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
1-W-28963-23
Popis

Het werk bestaat in hoofdzaak uit: het verrichten van grondwerk het aanleggen van asfaltverhardingen het aanleggen van betonplatenverhardingen het aanleggen van elementenverhardingen het aanleggen van een riolering; DIT en vrijvervalriool het aanbrengen van lijngoten het aanleggen van kabels voor elektra en data en mantelbuizen het aanbrengen en aansluiten van lichtmasten het aanleggen van een waterleiding het aanbrengen van een wand bestaande uit betonblokken voor depots het ontwerpen en aanleggen van een vloeistofdichte verharding met OBAS het bewerken en aanleggen van plantvakken en gras Saneringswerkzaamheden De bovenstaande opsomming van werkzaamheden zijn slechts een indicatie van de te verrichten werkzaamheden en alleen bedoeld om de interesse van potentiële Inschrijvers voor de onderhavige Opdracht te wekken. Inschrijvers kunnen geen rechten ontlenen aan deze opsomming. Zie voor een nadere technische omschrijving van de uit te voeren werkzaamheden het bij de aanbestedingsstukken gevoegde RAW-bestek. De waarde van door de Aanbesteder ter beschikking te stellen bouwstoffen bedraagt ongeveer € 600.000,- de omzetbelasting niet inbegrepen.

Metoda podání
Elektronicky:
https://s2c.mercell.com/today/143399
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://s2c.mercell.com/today/143399
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
26/05/2025 12:05
Způsob zadání zakázky
Inschrijvingssom
Odhadovaná hodnota
6,625,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.