Publications Office of the EU
Zadávání veřejných zakázek na modernizaci vybavení veřejných měst - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Zadávání veřejných zakázek na modernizaci vybavení veřejných měst

  • Zveřejněno
    04/07/2024
  • Lhůta
    06/08/2024
  • Otevírání nabídek
    09/08/2024
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
ΔΗΜΟΣ ΑΛΙΜΟΥ
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: EL304 Νότιος Τομέας Αθηνών
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34000000 Přepravní zařízení a pomocné výrobky pro přepravu
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
285,840.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Tato studie se týká „dodávek položek modernizace veřejného městského vybavení“ za účelem splnění stále rostoucích požadavků na označení ulic, dopravní značky (RWL), informační značky, směrové sloupy, akrylová zrcátka Φ 60 a silniční odrazky, lavičky atd. materiály pro jejich nalezení projíždějícími občany s cílem usnadnit pohyb chodců a vozidel a dodržet zákon o silničním provozu (RWC), aby řidiči automobilů zvýšili bezpečnost silničního provozu poskytováním informací a všem, kteří používají síť, o výběru směrů, vlastnostech silnice, provádění dopravních studií a nahrazení starých nebezpečných a poškozených předmětů, které existují v obci Alimos. Součástí dodávky jsou umístění pouličních jmenovek na místech, která mají být označena službou obce. Materiály musí být vhodné pro zamýšlený účel a musí splňovat alespoň technické specifikace této studie.

Metoda podání
Elektronicky:
www.promitheus.gov.gr
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
www.promitheus.gov.gr
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
09/08/2024 10:00
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis:
Váha (procenta, přesně) :
Odhadovaná hodnota
285,840.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.