Publications Office of the EU
Chorvatsko-Záhřeb: Individuální výstroj - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Chorvatsko-Záhřeb: Individuální výstroj

  • Zveřejněno
    29/10/2019
  • Lhůta
    30/12/2019
  • Udělení zakázky
    08/03/2021
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ministarstvo obrane, Republike hrvatske
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
35810000 Individuální výstroj
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
7,692,364.80 HRK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
9,615,456.00 HRK
Číslo nabídky
VV-UR-202-19-81
Popis

Kape, šeširi i navlake za borbene prikrivne odore.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not specified
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
7,692,364.80 HRK
Konečná hodnota zakázky
9,615,456.00 HRK
Přidělení zakázky
Úřední název: Zajednica ponuditelja: Šešir d.o.o.; KAP-KO d.o.o.
Poštovní adresa: Ilica 29
Obec: Zagreb
PSČ: 10000
Země: HRV
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.