Publications Office of the EU
Španělsko-Madrid: Transmisní elektronový mikroskop - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Madrid: Transmisní elektronový mikroskop

  • Zveřejněno
    18/03/2022
  • Lhůta
    22/04/2022
  • Otevírání nabídek
    04/05/2022
  • Udělení zakázky
    15/06/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Dirección General del Centro de Investigaciones Energéticas, Medioambientales y Tecnológicas (CIEMAT)
Místo plnění
NUTS code: ES300 Madrid
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES300 Madrid
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
38511200 Transmisní elektronový mikroskop
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,300,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,299,900.00 EUR
Číslo nabídky
290818
Popis

Suministro e instalación de un microscopio electrónico de transmisión (TEM) de última generación, de 200 kv, equipado con cañón de emisión de campo, con sistema de microanálisis por EDX y generador de barrido para trabajar en modo STEM.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Dirección General del Centro de Investigaciones Energéticas, Medioambientales y Tecnológicas (CIEMAT)
Národní registrační číslo: Q2820002J
Poštovní adresa: Avda. Complutense 40
Obec: Madrid
Kód NUTS: ES300
PSČ: 28040
Země: ESP
Kontaktní osoba: Dirección General del Centro de Investigaciones Energéticas, Medioambientales y Tecnológicas (CIEMAT)
Hlavní adresa: http://www.ciemat.es
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
04/05/2022 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,300,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
1,299,900.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Izasa Scientific S.L.U.
Poštovní adresa: Plaza Europa 21-23
Obec: L’Hospitalet de Llobregat
PSČ: 08908
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.