Publications Office of the EU
Spotřební materiál perfuzní pumpa - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spotřební materiál perfuzní pumpa

  • Udělení zakázky
    02/06/2025
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Úrazová nemocnice v Brně
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33140000 Zdravotnický spotřební materiál
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
4,066,000.00 CZK
Číslo nabídky
ÚN 12/2025
Popis

Předmětem veřejné zakázky jsou opakované dodávky kompatibilního spotřebního materiálu ke stávající perfuzní pumpě dle aktuálních potřeb zadavatele.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Celková nabídková cena (48 měsíců) bez DPH
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
4,066,000.00 CZK
Přidělení zakázky
Úřední název: S. A. B. Impex, s.r.o.
Poštovní adresa:
Obec: Šlapanice - Bedřichovice
PSČ: 66451
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.