Publications Office of the EU
Bankovní služba pro magistrát Graces na sjednání dlouhodobé půjčky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Bankovní služba pro magistrát Graces na sjednání dlouhodobé půjčky

  • Zveřejněno
    08/10/2025
  • Lhůta
    13/11/2025
  • Otevírání nabídek
    13/11/2025
  • Udělení zakázky
    13/01/2026
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Gmina Łask
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL714 Sieradzki
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66113000 Poskytování úvěrů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
6,443,663.50 PLN
Číslo nabídky
BU.3051.1.2025
Popis

Předmětem této smlouvy je bankovní služba týkající se poskytnutí dlouhodobého bankovního úvěru obcí Łask ve výši 13 049 900,00 PLN (slovy: třináct milionů čtyřicet devět tisíc devět set zlotých 00/100), včetně: splácet předchozí půjčky a úvěry a financovat plánovaný schodek rozpočtu obce Łask v roce 2025.

Metoda podání
Elektronicky:
https://ezamowienia.gov.pl/
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://ezamowienia.gov.pl/
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
13/11/2025 10:15
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
cena
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
6,443,663.50 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Bank Spółdzielczy w Skierniewicach
Poštovní adresa:
Obec: Skierniewice
PSČ: 96-100
Země:
Úřední název: Rejonowy Bank Spółdzielczy w Malanowie
Poštovní adresa:
Obec: Malanów
PSČ: 62-709
Země:
Úřední název: Bank Spółdzielczy w Zgierzu
Poštovní adresa:
Obec: Zgierz
PSČ: 95-100
Země:
Úřední název: Bank Spółdzielczy w Szadku Oddział w Łasku
Poštovní adresa:
Obec: Łask
PSČ: 98-100
Země:
Úřední název: Bank Spółdzielczy w Sieradzu Oddział we Wróblewie
Poštovní adresa:
Obec: Sieradz
PSČ: 98-285 Wróblew
Země:
Úřední název: Łódzki Bank Spółdzielczy
Poštovní adresa:
Obec: Łódź
PSČ: 90-502
Země:
Úřední název: Warszawski Bank Spółdzielczy z siedzibą w Warszawie
Poštovní adresa:
Obec: Warszawa
PSČ: 03-984
Země:
Úřední název: Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej
Poštovní adresa:
Obec: Biała Rawska
PSČ: 96-230
Země:
Úřední název: Bank Spółdzielczy w Warcie
Poštovní adresa:
Obec: Warta
PSČ: 98-290
Země:
Úřední název: Bank Spółdzielczy w Poddębicach
Poštovní adresa:
Obec: Poddębice
PSČ: 99-200
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.