Publications Office of the EU
Francie-Saint-Marcellin: Poradenské inženýrství a stavební služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Saint-Marcellin: Poradenské inženýrství a stavební služby

  • Zveřejněno
    15/07/2022
  • Lhůta
    29/08/2022
  • Otevírání nabídek
    29/08/2022
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
mairie de saint-marcellin
Místo plnění
NUTS code: FRK24 Isère
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRK24 Isère
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71310000 Poradenské inženýrství a stavební služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
176,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
2022_23
Popis

ce marché est un marché de maîtrise d'oeuvre concernant la réalisation d'une liaison modes actifs piétons/cycles entre le village de St Vérand et les établissements scolaires de la Saulaie de St Marcellin.Cette liaison concerne la réalisation d'une voie verte en bordure de la Rd 518 entre le village de St Vérand et l'entrée de ville de St Marcellin et l'aménagement de l'avenue de St Vérand sur la commune de St Marcellin

Metoda podání
Elektronicky:
http://ledauphine.marchespublics-eurolegales.com/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
29/08/2022 13:30
Kupující
mairie De Saint-Marcellin
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
176,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.