Publications Office of the EU
Spojené království/Velká Británie-Belfast: Zdravotnický spotřební materiál - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spojené království/Velká Británie-Belfast: Zdravotnický spotřební materiál

  • Zveřejněno
    08/09/2017
  • Lhůta
    06/10/2017
  • Otevírání nabídek
    06/10/2017
  • Udělení zakázky
    16/01/2018
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Procurement and Logistics Service
Místo plnění
NUTS code: UKN0 Northern Ireland
Sídlo kupujícího
NUTS code: United Kingdom
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33140000 Zdravotnický spotřební materiál
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,960,000.00 GBP
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,480,500.00 GBP
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
9
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Suction devices and tubing.

Metoda podání
Elektronicky:
https://etendersni.gov.uk
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
06/10/2017 15:30
Kupující
Western Health and Social Care Trust
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.