Publications Office of the EU
Polsko-Varšava: Činnosti související s tiskem - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Polsko-Varšava: Činnosti související s tiskem

  • Zveřejněno
    12/07/2023
  • Lhůta
    22/08/2023
  • Udělení zakázky
    03/01/2024
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Místo plnění
NUTS code: PL Polska
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL Polska
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79820000 Činnosti související s tiskem
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
3,679,407.12 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
3,207,703.47 PLN
Číslo nabídky
DPiZP.2610.8.2023
Popis

Předmětem smlouvy je poskytnutí tiskové služby zhotovitelem objednateli za podmínek stanovených v návrhu ustanovení smlouvy, který tvoří přílohu č. 7 TMS, a to instalací a realizací u objednatele a poskytováním nepřetržitého servisu a technické podpory ústřednímu tiskovému systému po dobu platnosti veřejné zakázky.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Národní registrační číslo: 5261933940
Poštovní adresa: Al. Jana Pawła II nr 70
Obec: Warszawa
Kód NUTS: PL
PSČ: 00-175
Země: POL
Kontaktní osoba: Iwona Wojno
Hlavní adresa: www.arimr.gov.pl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
3,679,407.12 PLN
Konečná hodnota zakázky
3,207,703.47 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: COPY.NET.PL Piotr Sójka
Poštovní adresa: ul. Łączyny 4
Obec: Warszawa
PSČ: 02-801
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.