Publications Office of the EU
Realizační soutěž Nová radnice Lachendorf - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Realizační soutěž Nová radnice Lachendorf

  • Udělení zakázky
    08/04/2024
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Samtgemeinde Lachendorf
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE931 Celle
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71221000 Architektonické služby pro budovy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
807,500.00 EUR
Číslo nabídky
VgV Verhandlungsverfahren
Popis

Sametová obec Lachendorf má v úmyslu realizovat novou radniční budovu pro administrativní budovu o užitné ploše kolem 2 170 m² v těsné blízkosti stávající radnice. Součástí soutěže je také přestavba venkovních zařízení v řádu přibližně 5,380 m² (realizace plochy) s využitím lokalizačních potenciálů na okraji přírodní rezervace Gänsemarsch. Ve smyslu hledání myšlenek je třeba učinit koncepční prohlášení týkající se funkčního a tvůrčího spojení s vnitřním a místním prostředím (oblast pozorování). S procesem realizační soutěže je cílem nalézt nejlepší architektonické, městské, funkční a ekonomické řešení stavebního projektu, který má být realizován, jakož i návrh open-air a dopravního zařízení (realizace oblasti) na základě výsledků soutěže.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Wettbewerbsergebnis
Váha (procenta, přesně) : 50
Kritérium:
Typ: price
Popis: Angebotspreis
Váha (procenta, přesně) : 30
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Organisation, Qualifikation und Erfahrung des mit der Ausführung des Auftrags betrauten Personals
Váha (procenta, přesně) : 20
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
807,500.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: ama_architekturbüro michael auerbacher
Poštovní adresa:
Obec: Burghausen
PSČ: 84489
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.