Publications Office of the EU
Spojené království/Velká Británie-Wolverhampton: Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Spojené království/Velká Británie-Wolverhampton: Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby

  • Zveřejněno
    04/11/2016
  • Lhůta
    03/01/2017
  • Otevírání nabídek
    03/01/2017
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Wolverhampton City Council
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79400000 Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
280,000.00 GBP
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
PP16082
Popis

The City of Wolverhampton's Corporate Plan makes clear within the Stronger Communities Priority the need to promote a ‘whole family’ approach across the council to demonstrate and achieve positive sustained change. Whole Family is included within the objectives; Safeguarding People in Vulnerable Situations and Strengthening Families where children are at risk.
The Service Provider is required to deliver the following over-arching outcomes; To increase identification of children's needs in families where adults have the following issues; domestic violence, mental ill- health, substance misuse and learning difficulties. To increase ‘Think Family’ culture in adult-facing Council services To increase awareness of range of organisations and services that can support work with families To increase the number of Early Help Assessments To reduce the number of children in need of support from Children's Social Care, such as Child in Need, Child Protection and Looked After Children.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Wolverhampton City Council
Poštovní adresa: Civic Centre, St Peters Square
Obec: Wolverhampton
PSČ: WV1 1RL
Země: GBR
Nabídky lze podat
Not specified
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
03/01/2017 15:00
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
280,000.00 GBP
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.