Publications Office of the EU
Německo-Mnichov: Architektura krajiny - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Mnichov: Architektura krajiny

  • Zveřejněno
    12/10/2022
  • Lhůta
    11/11/2022
  • Udělení zakázky
    17/02/2023
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Fraunhofer Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V.
Místo plnění
NUTS code: DE21N Weilheim-Schongau
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71420000 Architektura krajiny
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
65,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
65,000.00 EUR
Číslo nabídky
70-00212-3900-G Objektplanung Freianlagen
Popis

Durchführung von Bauplanungsleistungen Objektplanung Freianlagen für Fraunhofer ITMP-IIP , Penzberg - Neubaumaßnahme,
Gesamtkosten KG 200-700 (ohne Erstausstattung) max. 14.200.000 netto (ohne Mehrwertsteuer) gemäß II.2.4)
Die Umsetzung des Vorhabens erfolgt im ZBau-Verfahren inkl. Erstellung einer Antrags- und Bauunterlage sowie Wahrnehmung
Konzeptgespräches mit den Zuwendungsgebern.
Festpreisvertrag! Honorar gemäß HOAI entsprechend den Musterverträgen der RBBau. Stufenweise Beauftragung der Leistungsphasen 2-4 und 5-8 HOAI entsprechend den Musterverträgen der RBBau. Beauftragung LPH 5-8 frühestens bei Eingang der genehmigten Antrags- und Bauunterlage.
Honorarzone (§40 HOAI): 3, Honorarsatz (§40 HOAI): Mindestsatz
Höhe der Nebenkosten: 0,04
Der Umbauzuschlag beträgt (%): keiner
Die mitzuverarbeitende Bausubstanz wird wie folgt vergütet: Keine mitzuverarbeitende Bausubstanz.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/ccc746e1-477c-4368-b1ca-36ed3771a71f
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
65,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
65,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Luska Freiraum GmbH
Poštovní adresa: Sudetenlandstraße 75 / 77
Obec: Dachau
PSČ: 85221
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.