Publications Office of the EU
Francie-Paříž: Studie proveditelnosti, poradenství, analýza - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Paříž: Studie proveditelnosti, poradenství, analýza

  • Zveřejněno
    30/05/2022
  • Lhůta
    27/06/2022
  • Otevírání nabídek
    27/06/2022
  • Udělení zakázky
    05/12/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Antin Résidences (75)
Místo plnění
NUTS code: FR10 Île de France
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR101 Paris
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71241000 Studie proveditelnosti, poradenství, analýza
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
659,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
638,147.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Mission d'Assistance à Maîtrise d'Ouvrage pour le suivi de la maintenance et de l'exploitation des ascenseurs du parc d'ANTIN RESIDENCES et de COOPERER POUR HABITER

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.marches-securises.fr/entreprise
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
27/06/2022 14:00
Kupující
COOPERER POUR HABITER
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
659,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
638,147.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: SBR France
Poštovní adresa: ZA Les Speyres Est - 37 Rue du Truchet
Obec: BIF
PSČ: 35450
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.