Publications Office of the EU
PL-Łódź: Opravy a údržba automobilů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Łódź: Opravy a údržba automobilů

  • Udělení zakázky
    24/02/2012
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50112000 Opravy a údržba automobilů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,573,990.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,520,244.00 PLN
Číslo nabídky
FU\UP\EN\97\11
Popis

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług polegających na naprawie i serwisie mechaniczno – elektrycznym oraz blacharsko – lakierniczym 17 sztuk samochodów przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych, określonych w załączniku nr 1 do SIWZ. Ilość pojazdów przeznaczonych do realizacji zamówienia w okresie trwania umowy może ulec zmianie +/- 20 % w stosunku do liczby pojazdów wymienionych wyżej (bez zmiany wartości umowy).
2. Wykonawca udzieli minimum 12 miesięcznego okresu gwarancji (bez limitu kilometrów) na każdą wykonaną usługę wchodzącą w zakres przedmiotu zamówienia, liczoną każdorazowo od daty odbioru pojazdu po wykonaniu zlecenia w sposób prawidłowy, natomiast na części użyte do realizacji zamówienia udzieli gwarancji przyznanej przez producenta.
3. Części zamienne i materiały eksploatacyjne użyte w naprawach oraz okresowych przeglądach technicznych mają być nowe oraz odpowiadać parametrom technicznym zalecanym przez producentów poszczególnych marek pojazdów, a także mają spełniać normy jakościowe stosowane w tym zakresie.
4. Wskazanie gdziekolwiek w dokumentacji przetargowej nazw handlowych lub marek oraz nazw firm należy rozumieć jako określenie standardu przedmiotu zamówienia. W ofercie dopuszcza się zastosowanie wszelkich ich odpowiedników rynkowych.
5. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.
6. Oznaczenie kodu wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
— 50112000-3:usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów,
— 71631200-2: usługi kontroli technicznej pojazdów.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
1,573,990.00
Konečná hodnota zakázky
1,520,244.00 PLN
Přidělení zakázky
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.